Home Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

by Osman ÖZkan

Tüm Sigorta Hizmetlerimiz

Bünyemizde poliçe üretimi yaptığımız tüm sigorta branşlarını aşağıda görebilirsiniz. Bu hizmetler arasından Trafik sigortası ve DASK sigortalarının zorunlu olduğunu özellikle belirtmek isteriz. Zorunlu Trafik Sigortası yaptırmadan trafiğe çıkmanız durumunda aracınızın bağlanacağını ve bu şekilde trafiğe çıkmanın yasalar gereği suç olduğunu bilmelisiniz. Aynı şekilde Doğal Afet Sigortasının da zorunlu olduğunu, bu sigortanız olmadan evinizle ilgili pek çok işlemi yaptıramayacağınızı (Mesela Elektrik ve su aboneliği gibi) hatırlatmak isteriz.

 

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası, otomobil sigortaları arasında en çok kullanılan 2. sigorta türüdür. Aracınızın başına bir şey gelmesi yada aracınızın bir kazaya karışması durumunda aracınızın masraflarını karşılamak için kullanılır.

Trafik Sigortası

Trafik sigortası, trafiğe çıkan her aracın yaptırma zorunluluğu olan bir sigorta türüdür. Bu sigorta araçların karıştıkları kazalarda karşı tarafa verdikleri zararı aracın kusuru oranında  karşılar. Sigorta yapılan aracın zararını karşılamayıp, sadece zarar verdiği diğer aracın zararını karşılar.

Doğal Afet Sigortası (DASK)

Depremden kaynaklı yer kayması,yangın ve infilakın binanıza vereceği maddi zararları kapsayan poliçe türüdür. Deprem sonucu yer kaymasının binada (Ana duvarlar,temeller,bağımsız bölümü ayıran ortak duvarlar,taban ve tavanlar,merdivenler,koridorlar,sahanlıklar,çatılar ve bacalarda  meydana gelen hasarlar dahil olmak üzere ) doğrudan neden olacağı maddi zararlar teminat altına alınmaktadır.

Ferdi Kaza Sigortası

Hepimiz için beklenmedik sürprizlerle dolu şu hayatta hiç hesapta olmayan, bir anda başımıza gelen zararların altından kalkabilmemizi sağlayan vefat ve sürekli sakatlık risklerini güvence altına alan bir poliçe türüdür.

Ferdi Kaza Plus Sigortası

Ferdi kaza sigortasının yanı sıra, teminatları bakımından biraz daha genişletilmiş olan bu sigorta kapsamında başınıza gelebilecek kazalar dışında 7/24 Asistans hizmetlerine de sahip olursunuz.

İnşaat All Risks

İnşaat sigortası denilince akla ilk gelen şey İnşaat sahibinin ,müteahhidin yada işi üstlenen firmanın inşaat süresi boyunca hasar konusunda akıllarını rahat tutmaktır. Bu poliçe işin başladığı ilk andan itibaren işin tamamlanmasına kadar geçen sürede olabilecek bütün riskleri güvence altına alan bir sigorta türüdür, teminat kapsamı, alınacak ek teminatlarla genişletilebilir.

Hekim Sorumluluk Poliçesi

Serbest, kamu veya özel sağlık kuruluşlarında çalışan doktorlar, diş hekimleri ve tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar mesleklerini yaparken vereceği zararları güvence altına almak için bu poliçeyi yaptırmak zorundadır.

Konut Sigortası

Evinizi hırsızlık, terör, kazalar ve yıkılmalardan korumayı amaçlayan sigorta türüdür. Poliçe süresi 1 yıllık olarak düzenlenir.

İş Yeri Sigortası

Bu sigorta ile işyerinize ait, bina, demirbaş, makine, tesisat, emtea ve camlarınızı teminat altına alabilirsiniz.

Nakliye Sigortası

Bir mal, eşya veya ürün bir yerden başka bir yere taşınırken maddi zararla karşılaşılabilir. Bu zararlara karşı yapılan sigorta türü nakliyat sigortasıdır.

Emtea Sigortası

Deniz, Hava , Kara , Demir yoluyla bir yerden diğerine taşınan yükün taşıma sırasında oluşabilecek hasara karşı verilen, sefer esası ile yapılan poliçe türüdür.

Kıymet Sigortası

Senet, tahvil, çek, bono, hisse senedi gibi...kıymetli evrak ile kâğıt ve madeni para, döviz, altın ve gümüşten, kara, deniz ve hava yolu ile taşınmaları esnasında meydana gelebilecek zararları güvenceye alan sigorta türüdür. Kıymetlerin nominal değeri üzerinden sefer esasına göre yapılır.

Poliçe kıymetin nakliyatçıdan alıcıya iletilmesine kadar geçen süredeki hasarları poliçe genel şartları oranında kapsar.

Seyahat Sağlık Sigortası

Türkiye ikametli şahısların Yurt dışı seyahatlerinde başlarına gelebilecek kaza veya hastalık sonucu oluşacak tedavi masraflarını poliçe teminalarınca karşılayan bir üründür.

Sağlık Sigortası

Sağlık sektöründeki tüm giderlerinizi minimum düzeye indirin, acil durumlarda hesap yapmanıza gerek kalmasın! Fiyat teklifi almak bir telefon kadar yakın!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

SGK’lılar için Özel Sağlık Sigortası primlerinden çok daha düşük primlerle yapılabilen poliçe türüdür.

Tekne Sigortası

Deniz araçlarının deniz tehlikeleri sebebiyle  uğrayabilecekleri hasarlara karşı teminat sağlamaktadır.  Deniz araçlarının inşası ve denize indirilmeleri esnasında meydana gelmesi muhtemel hasarlar da, tekne sigortası kapsamına girmektedir.

Kara Yolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Şehirlerarası ve uluslararası seyahat eden yolcuları, sürücüleri ve yardımcılarını, seyahatin başlangıcından bitimine kadar geçen süre zarfında, duraklamalar da dahil olmak üzere, kendi iradeleri dışında meydana gelen ani ve harici olaylar sonucu ölüm ve sakatlık hallerine karşı sigortalayan bir poliçe türüdür.

Tarsim (Tarım Sigortaları)

Sağlıklı tarım politikalarının oluşturulması, güncellenmesi, geliştirilmesi ve tarımsal desteklemelerin denetlenebilir, izlenebilir bir şekilde yürütülmesini sağlayan kayıt sistemidir.

Tehlikeli Maddeler Zorunlu Sorumluluk Sigortası

Tehlikeli atıkları, parlayıcı, yanıcı ve yakıcı maddeleri depolayan, üreten, naklini yapan yada satan firmalar için hazırlanmış bir sigortadır.

Eczane Paket Sigorta Poliçesi

Eczanenizi koruyan geniş kapsamlı işyeri sigortasıdır.

Call Now Button